Každé vozidlo sa dá olepiť !  

 

 Toto je galéria našich prác :

 

Cena za celoolep sa pohybuje od 1000 - 1800 € vrátane DPH a montáže.

 

Olepenie karosérií na autách, kamiónoch či autobusoch napomáha ochraňovať pôvodný lak na Vašom vozidle a zároveň sa ním dajú prekryť nedostatky pôvodného laku.

Ďalšou možnosťou ako efektívne využiť carwrapové fólie 3M, je oživenie laku na firemných vozidlách, čím vlastne investujete do reklamy na vozidle - takzvaná tlačená grafika.
Postup pri aplikácii : na fóĺiu sa vytlačí Vami vybratý a navrhnutý motív a následne olepíme fóliou karpsériu Vášho auta. Táto mobilná reklama má dnes vo svete veľký úspech.
Dokonca konkuruje billboardom. A po určitom čase, ak budete chcieť vozidlo preradiť do osobného vlastníctva, stačí fóliu strnúť a ostane len pôvodná farba.

Carwrapové fólie 3M sú vhodné aj pre ľudí, ktorí si zakúpili nové auto, ktorému k dokonalosti chýba už len želaná farba.
Široká škála farieb a dokonca aj rôznych prevedení pomáha oživiť a pozmeniť vzhľad auta. 

Dnes veľmi obľúbené typy fólie sú matné, ktoré zaujmú svojou jedinečnosťou. Takisto spĺňajú aj požiadavky náročných majiteľov áut, ktorí chcú mať auto výnimočné.

Audi_S8_CV85-1  Audi_S8_CV85-2
 Audi S8 pred aplikáciu                                   Audi S8 po aplikácií (antracitová perleť)


Vzorkoník 3M Car Wrap 85 Cv3

carwrap

 

Karbónové fólie

 

3M DI-NOC ™ Architektúra

 

Di-Noc ™ fólie boli pôvodne navrhnuté približne pred 70 rokmi na aplikáciu vonkajších častí automobilov. Boli vyrobené tak, aby odolali poveternostným vplyvom  a opotrebovaniu namáhaním. Pomocou týchto predností sa stali nepostrádateľným nástrojom pre mnohých architektov adizajnérov pri vytváraní špeciálnych  efektov
a dizajnérskych úprav. Di-Noc je možné aplikovať na všetky druhy povrchov bez ohľadu na zakrivenie. Jedinečná štruktúra nie je tlačená!   

   - Príklady praktického využitia  

- Steny a stropy bytov
- Výťahy
- Dvere
- Podlahy 
- Mokré priestory (kuchyne, kúpeľne, práčovne atď)
- Nábytok
- Sklo

- Záruka

- 4 roky v exteriéri

- 12 rokov v interiéri

 

3M DI-NOC ™ - imitácia karbónu

Spoločnosť 3M priniesla na svetový trh 7 rôznych farieb karbónových imitácií. Vzor nie je tlačený! Fólia má jedinečnú štruktúru, ktorá dokonale vytvára 3D vzhľad.
Má vysokú odolnosť a je možné ju aplikovať na exteriér a interiér. Najčastejšie využitie si nachádza na kapote, streche, spätné zrkadlá, prahy, interiér a stĺpiky auta.
Taktiež sa často lepia diely, ktorým chcete dodať unikátny vzhľad( notebooky, telefóny, kapotáže motoriek .........atď). Di-Noc karbón nezvláda a nieje vhodný na lepenie extrémne ťažkých tvarov!


Fóliu čistíme a ošetrujeme pomocou - 3M™ Ošetrovač kože a vinylu

 

   BMW_X3-02

   

- Vzorky karbónových fólií 3M Di-Noc

vzorky_karbn